.
 

Blog Links

Blog List

Senarai blog cawangan Kraftangan Malaysia

 

Blog Kelab/ Bahagian

 

1.

Pejabat Ketua Pengarah http://pkpkrafblog.blogspot.com

2.

Kelab Sukan dan Kebajikan http://kskkm-induk.blogspot.com

3.

Puspanita http://puspanitapkkm.blogspot.com

4.

Bahagian Pasaran & Promosi http://promosipkkm.blogspot.com/

5.

Bahagian Komunikasi  Korporat http://ccdkraf.blogspot.com

6.

Bahagian Pemuliharaan Kraf http://pemuliharaankraf.blogspot.com

7.

Bahagian Teknikal http://teknikalkraf.blogspot.com

8.

Bahagian Strategi Korporat http://strategikorporat.blogspot.com

9.

Bahagian Usahawan http://bahagianusahawan.blogspot.com

10.

Bahagian Teknologi Maklumat http://btmkraf.blogspot.com
11 Bahagian Rekaan http://bahagianrekaan.blogspot.com
12. Bahagian Khidmat Pengurusan http://bkpkraf.blogspot.com/
13. Bahagian Kewangan & Pembangunan http://kewangankraf.blogspot.com
14. Bahagian Audit Dalam http://auditkraf.blogspot.com/
15 Koperasi Kraftangan Malaysia http://koperasikraftangan.blogspot.com/

 

Blog Cawangan

1.

Cawangan Selangor http://cawanganselangor.blogspot.com

2.

Cawangan Negeri Sembilan http://pkkm-n9.blogspot.com

3.

Cawangan Melaka http://cawanganmelaka.blogspot.com

4.

Cawangan Sarawak http://pkkmsarawak.blogspot.com

5.

Cawangan Perak http://pkperak.blogspot.com

6.

Cawangan Pahang http://pkpahang.blogspot.com

7.

Cawangan Kelantan http://pkkmkelantan.blogspot.com

8.

Kompleks Kraf Langkawi http://langkawicraftcomplex.blogspot.com

9.

Cawangan Sabah http://pkkmsabah.blogspot.com

10.

Cawangan Terengganu http://pkkmterengganu.blogspot.com

11.

Inkubator Temerloh, Pahang http://inkubatortemerloh.blogspot.com

12.

Cawangan Perlis http://kraftanganperlis.blogspot.com

13.

Cawangan Johor http://krafjohor.blogspot.com
14. Cawangan Kedah http://kraftanganmalaysiacawangankedah.blogspot.com

15.

Cawangan Pulau Pinang http://pkkmpenang.blogspot.com

Kraftangan Tag Cloud

Undian Kraftangan

Adakah anda berpuashati dengan Laman Web Kraftangan?